(#4744)22.07.2023 09:48Ethno Game (парна)

Формат: Пішохідна гра

Дозоторія: Полтава 

Вартість гри: 300 грн. з команди (у вартість входить білет на "СіноВайб" на суботу)

Спосіб оплати: Оплатити участь можна на БАНКУ, зазначивши назву команди. Усі зібрані кошти будуть передані Містохабу

Кількість учасників у команді: до 2х осіб. Для того, щоб взяти участь у грі, треба оплатити участь, зареєструватись на цьому сайті, створити команду та подати заявку на гру. У разі виникнення будь-яких складнощів, звертайтесь до організатора +380 50 982 15 63

Необхідні для гри речі:

- Google Maps;
- ліхтарик;
- блокнот та ручка. 

Додаткові речі:

- OpenStreetMaps;
- навушники (для зручності);
- вишиванка (буде бонус за наявність).

Трохи додаткової інформації по грі:

- гра проходить в рамках Спаського Фесту "СіноВайб" від "Містохаб"
- приблизна тривалість гри - 3 години
- приблизна сумарна дистанція - 7км;
- стартовий брифінг буде у сквері біля Григорія Сковороди поблизу "Малої академії мистецтв" в суботу 22-го липня о 10:00. Не запізнюйтесь! 

Легенда до гри:

Чи мріяли ви коли-небудь стати справжнім вченим або археологом чи митцем, що виявляє давні та таємничі артефакти і розшифровує культурний код нашої нації? Тоді ви знайдете цей квест саме тим, що потрібно! Вирушивши на цю захоплюючу подорож, ви станете головним дослідником, який розкриє великі таємниці України.

Кожен етап квесту буде приводити вас в нові місця, де ви будете досліджувати археологічні розкопки, розшифровувати стародавні письменства та розгадувати хитрі головоломки. Ваші навички спостережливості, логічного мислення та командної роботи будуть вирішальними, щоб пройти квест успішно.

Не тільки ви будете розгадувати загадки і долати випробування, але й дізнаєтеся дежо нове про багатий культурний контекст України, вам допомагатимуть відомі історичні постаті, зануритеся у темні таємниці минулого, що збереглися в старовинних печерах, замках та городищах, станете свідком того, як життя процвітає в сучасній Україні.

Але обережно, цей квест може надихнути вас на подальше вивчення історії та мотивувати розвивати навички співпраці та зблизитися з друзями або рідними, які будуть брати участь у цій захоплюючій пригоді разом з вами.

Не зволікайте! Приєднуйтесь до нашого квесту прямо зараз та занурьтесь у фантастичний світ ентнічності та історії України!

Tested the game: 4433, 4433test, Hoodoo, quasi, quasi_bee, Roma4433, wtahuha
Players in game: 43